<

Przewozy do Polski

Bilety do HolandiiTransport do holandii

Busy holandia

PrzewozyJak wrócić do kraju
>

Od czego zacząć

Organizowanie przejazdów i transportu najczęściej busami zajmujemy się już dekada i z roku na rok idziemy coraz większe postępy w tym jak dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych obecnych przyszedł klientów. Bo to dla nich rozwijamy naszą firmę by w coraz to lepszych warunkach mogli podróżować setki tysięcy kilometrów i bez wahania decydowali się na naszą firmę i to czy to im się opłaca.

Standardowy przejazd najczęściej zaczyna się od zwykłego zapytania szybkiej odpowiedzi z wyceną i zdecydowania, który dzień z wyjazdów w poniedziałek środa czy piątek jest najbardziej korzystny dla danej osoby. Nasze busy z Polski do Holandii a dokładniej z Krakowa do Amsterdamu a także z poznania do Rotterdamu i z warszawy do eindhoven. W swojej ofercie mamy także wyjazd w sobotę, że jest on zarezerwowany najczęściej dla osób chcących przewozić duże materiały bagaże takie jak meble i zwierzęta psy i koty. Musi być to oddzielnie dzień, ponieważ nie możemy ryzykować i przewozić osób, które mogą być uczulone na zwierzęta i sierść z pupilami.

Z Krakowa do Holandii najczęściej podróż trwa 16 godzin jesteśmy pewni, że podróżnik gładko przyjemnie a przede wszystkim bezpiecznie. To właśnie na ten aspekt, jakim jest bezpieczeństwo stawiamy największy nacisk, ponieważ podróżując blisko 24 godziny i jesteśmy narażeni nie tylko na wypadki, które są bardzo na drogach publicznych, ale także jesteśmy narażeni na nudności związane z nierównościami drogi oraz przyspieszenia mi związanych z jazdą autem.

W naszych busach ruszających z Holandii do polski jesteśmy wyposażeni fotele z masażem, pasami bezpieczeństwa, a także z dostępem do wifi. Nasza podróż odbywa się z zaplanowanymi postojami na nocleg po ile jest potrzebny a także z godziną przerwą na obiad czy na nagłe wyprostowanie nóg.

Każdy postój zaplanowany natomiast, jeżeli pojawi się nagły przypadek możemy się zatrzymać jednak jest to związane z późniejszym dotarciem do celu. Żaden z naszych kierowców nie będzie narażał swojego i klientów życia, aby dojechać na czas, który został opóźnionym.

Sitemap © 2017 by Przewozy || Busy || Transport || Bilety